O nas

Justyna Jasica - Joga Sosnowiec

Justyna Jasica

Nauczycielka jogi

Instruktorka Rekreacji Ruchowej w oparciu o system Hatha-Joga, uprawnienia nadane przez GWSH Katowice.

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, z wykształcenia dziennikarka i politolożka, słuchaczka III semestru szkoły masażu.

Pierwszy raz stanęłam na macie około dziesięciu lat temu. Przekazywanie nabytych umiejętności i doświadczeń oraz dzielenie się dobroczynnym wpływem jogi zarówno na ciało jak i na naszą świadomość rozpoczęłam w klinice medycyny chińskiej w Kairze. Prowadziłam tam zajęcia indywidualne z pacjentami, którzy leczyli się akupunkturą i innymi metodami naturalnymi.

Czytaj więcej...

Spartan Yoga - Adam Rogulski

Adam Rogulski

Nauczyciel jogi

Instruktor Rekreacji Ruchowej w oparciu o system Hatha-Joga, uprawnienia nadane przez GWSH Katowice. Karateka z 30 letnim stażem.

Z jogą pierwszy swój kontakt miałem już 40 lat temu, za sprawą dziadka, który joginem nie był, ale nauczył mnie podstawowych asan. Mając 12 lat zainteresowałem się sztukami walki, czytając, przepisując i przerysowując wszystko, co mi wpadło w ręce w tym temacie. Jako piętnastolatek zacząłem trenować karate, trochę z braku laku, gdyż już wtedy fascynowało mnie piękno ludzkiego ruchu, miałem jednak nadzieję, że karate umożliwi mi przynajmniej częściowo rozwinąć moje zainteresowania. Tak się w pewnym zakresie stało.

Czytaj więcej...

Show Buttons
Hide Buttons
0