Justyna Jasica

Justyna Jasica - Joga SosnowiecInstruktorka Rekreacji Ruchowej w oparciu o system Hatha-Joga, uprawnienia nadane przez GWSH Katowice.
Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, z wykształcenia dziennikarka i politolożka, słuchaczka III semestru szkoły masażu.

Pierwszy raz stanęłam na macie około dziesięciu lat temu. Przekazywanie nabytych umiejętności i doświadczeń oraz dzielenie się dobroczynnym wpływem jogi zarówno na ciało jak i na naszą świadomość rozpoczęłam w klinice medycyny chińskiej w Kairze. Prowadziłam tam zajęcia indywidualne z pacjentami, którzy leczyli się akupunkturą i innymi metodami naturalnymi. Po powrocie do kraju prowadziłam zajęcia w Akademii Jogi i Terapii Ruchem.

Dużą przyjemność sprawia mi praca z ludźmi. Czerpię z tego inspirację. Każdy wnosi na salę coś interesującego i niepowtarzalnego. Każdy „przynosi” na zajęcia swoje emocje, swój umysł, stosunek do życia, siebie samego i innych. To wszystko znajduje swoje odzwierciedlenie w ciele, w sposobie poruszania się, gestykulacji. Ciało jest odbiciem naszych myśli i przeżyć.

To co najbardziej jest dla mnie interesujące w praktyce jogi to właśnie współpraca ciała i umysłu. Wzajemne oddziaływanie. Ciało jest tutaj drogą, która sprzyja zmianie.

 Zadzwoń : 795 400 211
 Napisz : justyna@joga.sosnowiec.pl