Joga w Parku – również dla kobiet w ciąży

przez Adam Rogulski

Ponownie zapraszamy na zajęcia jogi do Parku Sieleckiego. Tym razem będziemy pokazywać i przekonywać, że joga jest dla wszystkich, a zwłaszcza dla tych, którzy uważają, że to nie dla nich oraz dla kobiet w ciąży.

W ramach akcji Joga w Parku proponujemy dodatkowe zajęcia jogi dla kobiet w ciąży. Tak właśnie. Jeżeli jesteś w ciąży, to również nie powinnaś zaniedbywać swojej formy. Jeżeli nie ma poważnych przeciwwskazań ze strony lekarza, to stosowanie odpowiednich, proponowanych przez nas ćwiczeń, poprawi Twoje samopoczucie, formę, obniży poziom stresu i pozwoli na głębsze, pełniejsze przeżywanie swojego stanu.

Siedzący tryb życia, brak ruchu, dojeżdżanie wszędzie smochodem, spędzanie czasu przed komputerem lub telewizorem – genialny model postępowania, gwarantujący wiele problemów zdrowotnych i ograniczeń ruchowych. Pozostaje nam potem tylko wzdychanie na widok kogoś, kto potrafi trochę fajniej się ruszać.

Jako Szkoła Jogi na Teatralnej, propagujemy kulturę fizyczną i zdrową, pozwalającą na bezproblemową adaptację do wysiłku, usprawniającą cały aparat ruchu, formę aktywności. Hatha jogę mogą praktykować zarówno ludzie sprawni, jak i ( przede wszystkim ) osoby tej sprawności w jakimś zakresie pozbawione.

Zapraszamy zatem, wszystkich do uczestnictwa w otwartych zajęciach jogi w Parku Sieleckim oraz zapoznania się z podstawowym warsztatem pracy jogina, jakim jest własne ciało 🙂

Show Buttons
Hide Buttons
0