Joga i Movement w Hubertus Wake & Fun

przez Adam Rogulski
Joga w Hubertus Wake & Fun

Po doświadczeniu zeszłej niedzieli, gdy to na kąpielisku Hubertus urządziliśmy niewielkie otwarte zajęcia jogi, postanowiliśmy kontynuować wraz z ekipą Hubertus Wake & Fun ten wątek.

Tak oto ponownie zapraszamy wspólnie, tzn Joga na Teatralnej oraz Hubertus Wake & Fun na intensywną praktykę Jogi. Nie jest to zwykła joga z jaką spotkać się możecie w wielu okolicznych studiach tej formy aktywności fizycznej. To niecodzienna, zaskakująca, wymagająca, dająca mnóstwo frajdy i satysfakcji mieszanka jogi, kalisteniki i movementu.

Bardzo atrakcyjne są również warunki w których odbywają się zajęcia. Lato, słońce, plaża, woda, lekki wiatr studzący rozgrzane ciała, spore prawdopodobieństwo wykonywania części zajęć w wodzie 🙂 . Czegóż chcieć więcej?

Do dyspozycji uczestników, już po zajęciach jogi, będzie duża plaża, czysta woda, zimne napoje, ciepłe przekąski, kajaki, rowerek wodny ze zjeżdżalnią, eurobungee, samochodziki dla dzieci, siłownia do street workout, plac zabaw dla dzieci, siłownia plenerowa, badminton, boisko do plazowki, wake i dmuchańce.

Zajęcia odbywać się będą cyklicznie w każdą niedzielę o 17:00, co najmniej do końca wakacji. Oczywiście, decydującym czynnikiem będą warunki atmosferyczne. Wstęp dla uczestników, na hasło “Joga Wake & Fun” jest bezpłatny. Korzystanie z pozostałych atrakcji w/g cennika.

Należy ze sobą przynieść stroje kąpielowe, ręczniki, maty, choć prawdopodobnym jest, że maty okażą się zbędne. Zajęcia są dostępne dla wszystkich, bez względu na wiek, doświadczenie, sprawność fizyczną.

Zapraszamy
Adam Rogulski
Hubertus Wake & Fun

Poniżej zdjęcia z Jogi na Wake & Fun w dniu 4.08.2019.