Letnia szkoła jogi na trawie

przez Adam Rogulski

Ruch to zdrowie, ruch to profilaktyka, podstawa utrzymania i pielęgnowania zdrowego, sprawnego ciała i dobrego samopoczucia, a także szybszy powrót do zdrowia po kontuzjach, wypadkach i chorobach. Trudno przecenić wartość ćwiczeń fizycznych. Są one uważane za jeden z najgenialniejszych leków, który, odpowiednio stosowany i dawkowany, może naprawdę wiele dobrego uczynić dla osób w każdym wieku i bez mała w każdym stanie.

Pragnąc zachęcić Państwa do korzystania z tej, najlepszej z możliwych, formy dbania o zdrowie, zapraszamy na cotygodniowe zajęcia Jogi na trawie, które organizować będziemy w każdą sobotę o godz. 9.30, naprzemiennie w Parku Sieleckim oraz na siłowni na świeżym powietrzu u podnóża Górki Środulskiej.

Będą to głównie podstawy jogi ale i elementy treningu kalistenicznego, mobilizacje i ćwiczenia ruchowe, angażujące całe ciało do pracy i budujące nie tylko elastyczność, ale również siłę i sprawność ruchową.

Zajęcia są otwarte i dostępne dla wszystkich chętnych. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych i sprawnościowych. Osoby parające się innymi formami ruchu, również zachęcamy do udziału i poszerzenia swoich możliwości, wyjścia poza schematy.

Pierwsze zajęcia odbędą się w sobotę 16 czerwca w Parku Sieleckim, przy szkole muzycznej.

Zapraszamy

Show Buttons
Hide Buttons
0