Joga w Parku Sieleckim

przez Adam Rogulski

Tak, jak zapowiadaliśmy, dzisiaj odbyły się pierwsze otwarte, bezpłatne zajęcia jogi na trawie w Parku Sieleckim. Było kameralnie, ale mamy nadzieję, że na następnych zajęciach pojawi się więcej osób chcących zweryfikować swoją wiedzę na temat jogi. Na ogół poglądy na jej temat są błędne i szybko można się przekonać, że to kawałek solidnej pracy, która nie tylko rozciąga, ale i wzmacnia, uspokaja, dodaje pewności siebie, poprawia stabilizację, poprawia komfort życia, poprawia…, poprawia… i jeszcze raz poprawia… :). Trudno przecenić jej pozytywny wpływ na ciało i umysł człowieka. Zapraszam zatem wszystkich do wspólnej praktyki jogi w ramach akcji Joga w Parku.
Gdzie? – Sosnowiec, Park Sielecki ( za szkołą muzyczną ).
Kiedy? – W każdą niedzielę lipca i sierpnia w godzinach 10:00 – 12:00.
Co jest potrzebne? – Przyda się mata ( nie jest niezbędna ) lub jakiś kocyk. Ubranie powinno być luźne, nie krępujące ruchów.
Za ile? – Zajęcia są bezpłatne.
Dla kogo? – Dla wszystkich. Dzieciaki, młodzież, dorośli, przeżywający drugą i trzecią młodość, dowolnej płci, wyznania i poglądów politycznych. Joga nie rozróżnia i nie czyni podziałów, oznacza bowiem, m.in. zjednoczenie, połączenie, jedność.

Galeria