Adam Rogulski

Dwa lata Jogi na TeatralnejInstruktor Rekreacji Ruchowej w oparciu o system Hatha-Joga, uprawnienia nadane przez GWSH Katowice.

Jestem pasjonatem jogi i sztuk walki, posiadającym ponad 30 letnie doświadczenie w pracy z ciałem. Trenując karate, ubogacałem je zawsze elementami jogi oraz różnorodnymi ćwiczeniami ruchowymi. Z jogą pierwszy swój kontakt miałem już w wieku 6-7 lat za sprawą swojego dziadka, który joginem nie był, ale nauczył mnie kilku podstawowych asan. Wiedząc jak wpływa na mnie praktyka asan i technik oddechowych w połączeniu z zajęciami ruchowymi i bardzo obciążającymi aparat ruchu treningami karate, podjąłem decyzję o połączeniu różnych elementów swojej praktyki aby uzyskać jak najlepsze efekty i wyeliminować wszystkie zbędne i kontuzjogenne praktyki. Taki mix zajęciowy mogę polecić prawie każdemu, bez względu na wiek, płeć, sprawność fizyczną czy stan zdrowia ( chyba że uniemożliwia on ewidentnie uczestnictwo w praktyce ).

Zapraszam Państwa do wspólnej praktyki w Sosnowcu na Teatralną 8 lub do katowickiego Calypso w Silesia City Center, gdzie prowadzę zajęcia w czwartki o 7:30 oraz 18:00.

 Zadzwoń : 793 239 703
 Napisz : adam@joga.sosnowiec.pl